Kaliteyi temel bir felsefe olarak benimseyen HASTÜRK; Giren üründen çıkan ürüne kadar tüm aşamalarda Çevre ve Kaliteyi birinci planda tutan bir üretim anlayışında çalışmaktadır.

Yaptığımız işin bir Organik bir ürün üretmenin dışında dünya üzerinde oluşan Hayvansal orjinli atıkların ve organik atıkların bertaraf edilmesi ve bu ürünlerinde topraklarımız hatta insanlığın yararına kullanılacak tamamen zararsız bir ürün meydana getirmektedir.

Üretim hatlarında kullandığımız ekipmanlarda tek kullanımlık değil sürekli kullanılabilir ürünler seçerek atık çıkışını minimize ederek çevreye duyarlı bir tesis işletmekteyiz. Bunun için üretim harici diğer atıklarımızı kaynağında ayrıştırarak düzenli depolamaktayız.

Bilindiği üzere Ülkemizde başlayan Sıfır Atık Projesinin en önemli adımlarından birisi olduğumuzun bilincindeyiz.

İlerleyen Süreçlerde AR-GE’yi ön planda tutarak Kaliteyi daha üste taşıyacağız ve sektördeki kısır çekişmelerin dışında kalarak en iyisi olmak için çalışacağız.

Ürünlerimizin tamamın üretim aşaması, satışı ve kullanımına hatta son ürüne dönüşmesine kadar en büyük gayemiz çevreye ve insan sağlığına faydalı olmasıdır.

HASTÜRK GÜBRE olarak; faaliyetlerimiz ve kullanıcılarımızın son aşamalarında dahil olmak üzere, ekibimizin müşterilerimizin sesine kulak vererek geri dönüşlerini en iyi şekilde değerlendirerek Çevreye ve İnsan Sağlığına en uygun ürünü üreterek topluma ve üreticilere bir değer katmaktır.