Bizi daha yakından tanıyın

%100 organik solucan gübresi üretiyoruz.

Hastürk Gübre 2019 yılında İstanbul’un Çatalca ilçesinden kurulmuştur. Tesis 1.000 M2 kapalı 3.000M2 açık alandan oluşmaktadır. Ar-Ge ve ürün deney gözlem alanları için bu alan ilerleyen dönemlerde toplam 10.000 M2’ye çıkarılacaktır.
Şirketimiz 2019 yılı Nisan ayında resmi işlemlerin ardından hızlı bir şekilde tesis kurulumu ve üretim planlaması çalışmalarına başlamıştır. 2019 yılı Ekim ayında yapılan kapasite çalışmalarının ardından, gerekli izin ve lisans çalışmalarına başlamıştır. Üretim izni, Lisans ve Tescil işlemleri ardından Türkiye’nin Organik Solucan Gübresi üreticileri arasına adımızı yazdırmış bulunmaktayız.
image
image
image

Bizi farklı kılan değerlerimiz

Şirket değerlerimiz

Müşterilerimizi takımımızın bir parçası olarak görmekteyiz. Ekibimizle ve müşterilerimizle sürekli bilgi alışverişinde bulunmaktayız. Hastürk Gübre olarak en büyük değerimiz çevre ve insan sağlığıdır.

Kalite

En doğru ürünü çevreye ve insan sağlığına en uygun ve en yüksek kalitede üretmek.

Müşteri Memnuniyeti

İstek ve beklentilerini karşılamak için her daim çalışmak ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Çevre ve İnsana Saygı

Çevre konusunda oluşabilecek tüm aksaklıkları önceden planlayarak, çevreye zarar verecek hiçbir işlem yapmamak, sürdürülebilir ve yaşanabilir bir çevre için çalışmak.

Verimlik

Ülkemize ve tüm insanlığa lazım olan bu kaynakları en iyi şekilde kullanmak ve dönüştürmek.

Üretim Tesisimiz

Bizim hakkımızda neler söylediler?

Image

Çiçeklerime canlı görünüm kazandırdı

“Ürünler çok güzel paketlenmişti ve ürün kalitesi çok iyiydi. Evimdeki çiçeklerde kullandım daha önce kullandığım solucan gübreleri gibi değildi iyice elenmiş ince bir yapısı vardı ve çiçeklerime daha canlı bir görünüm kazandırdı.”

Star
Suat Kaya
Google Yorumları

İnanılmaz bir etkisi var

“Çatalca’da bir fidecide gördüm fideci tavsiye etti geçtiğimiz senelerde yanan ve kurtlanan domateslerim ve biberlerim bu sene kırılacak kadar domates biber verdi inanılmaz bir etkisi var fideler 15 günde 50 cm oldu neredeyse.”

Star
Fatih Karam
Google Yorumları

Artık başka bir marka kullanmam

“Geçtiğimiz sene farklı bir marka ürün kullanmıştım toprak gibi nemli bir şekilde gelmişti bu markayı markette gördüm ve aldım inanılmaz kaliteli bir üründü kuru ve toz gibiydi çiçeklerim geçen sene değişim göstermemişti bu sene inanılmaz bir şekilde çiçek açtı çok memnun kaldım artık başka bir marka kullanmam.”

Star
Fatma Gül
Google Yorumları